Książka „Idą mrówki po brzuszku. Wierszyki do zabaw dla maluszków” jest z nami już od roku i przez ten czas wierszyki z uroczymi ilustracjami Agnieszki Ulatowskiej towarzyszą tysiącom małych dzieci w czasie ubierania, jedzenia, przebierania, przy kąpieli i po kąpieli lub po prostu w czasie zabawy z rodzicami. Książka cieszy się popularnością, co dla nas jest oczywiście wielką radością. Mamy nadzieję, że grono jej sympatyków będzie stale rosło i kolejni rodzice będą mogli wykorzystywać wierszyki do zabaw sensorycznych i ruchowych ze swoimi maluszkami.

Niestety, w ostatnich dniach pojawiły się trudności z kupieniem książki, która zniknęła z większości księgarni. Śpieszymy uspokoić tych, którzy chcą powiększyć swoje biblioteczki o tę właśnie pozycję. Mamy informację z Wydawnictwa Zielona Sowa, że dodruk jest w trakcie i książka „Idą mrówki po brzuszku” pojawi się ponownie na początku listopada. Prosimy zatem o cierpliwość i odwiedzanie naszych profili na Facebooku i Instagramie – będziemy tam informować, jak tylko książka wróci na półki księgarskie.

W oczekiwaniu na powrót „Mrówek”, chcemy zainteresować rodziców małych dzieci naszą najnowszą książką pt. „Ptaszek śpiewa fiu-fiu-fiu, czyli maluszki naśladują dźwięki”. Ta książka zawiera 87 wierszyków do językowych zabaw dźwiękonaśladowczych i będzie wsparciem w rozwoju językowym Waszych pociech. Naśladowanie odgłosów to pierwsze próby komunikowania się dziecka z otoczeniem i ważny etap w rozwoju mowy. „Ptaszek…” będzie więc doskonałym uzupełnieniem Waszej domowej biblioteczki.

Elżbieta i Witold Szwajkowscy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *